Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5310 XpressMusic telefon...

Csokejosh kérdése:

Nokia 5310 XpressMusic telefon probléma. "kifagyó" készenléti mód, mi a teendő?

Figyelt kérdés
A minap vettem észre hogy a telefonom nem vált át alvó modba(kikapcsolt kijelző)Ma már arra a problémára lettem figyelmes hogy mikor bekapcsol az automata billentyűzár nem tudok visszalépni ,feloldani.A billentyűsor nem reagál.A fő bekapcsoló gomb működik de kikapcoslni nem tudom a billentyűzár miatt.Akku kiszedéssel ezt kicseleztem de a következő alkalommal mikor billzár.... megint halott a billentyűzet.A nokia szoftver frissítővel frissítettem a szoftverét.De semmi ugyanez a hiba.Mit tegyet?
2011. aug. 5. 10:52
 1/2 anonim válasza:
vidd vissza oda ahol vetted, vagy megjavítják!kicserélik vagy felajánlják hogy olcsóbban vehetsz egy új telefont.
2011. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szervíz, nullázzzák a rendszert és kész. Vagy cserélik.
2011. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!