Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok felmenni...

Miért nem tudok felmenni netre? Android (. )

Figyelt kérdés
Nem enged fel a Marketre, és semmilyen oldalra. Mit csináljak? Mivel bénázok? (Sony X10 mini pro...)
2011. aug. 6. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Net le van tiltva a telón? Vagy rá vagy csatlakozva egy wifi hálózatra?
2011. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A wifi be van kapcsolva, nem rég fent volt a gépen a mobil, csak akkor másik kártyával. Fogalmam sincs, mit csináltam, de rá tudtam menni a netre. Aztán kártyát cseréltem (azt tettem be, amit a telefonhoz kaptam) és ott már nem ment...
2011. aug. 6. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor azon a kártyán amivel most próbálkozol le van tiltva a net.


A wifi be van kapcsolva

Attól, hogy be van kapcsolva még nem jelenti azt, hogy rá is vagy csatlakozva egy wifi hálózatra.

2011. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ööö bementem a "Vezeték nélküli hálózatokba" -> "Mobilhálózatok" -> "Hozzáférésipont-nevek" és ott áttettem "Telenor DATA"-ról "Telenor WAP"-ra. Most megy a net. De... végül is mit csináltam? Mi a különbség? (És mellesleg mennyibe fog kerülni a netezés? Az előző kártyával felmentem rá kb 2 percre és a 4 ezremből 600 Ft maradt -.- A telefonhoz járó "eredeti" kártyával ez ugyan így lesz?) KÖSZI
2011. aug. 6. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:

De... végül is mit csináltam? Mi a különbség?

Más a beállítás


És mellesleg mennyibe fog kerülni a netezés?

Nem tudom. Keresd meg a szolgáltatód oldalán a díjcsomagodat és keresd ki ott.


Az előző kártyával felmentem rá kb 2 percre és a 4 ezremből 600 Ft maradt -.- A telefonhoz járó "eredeti" kártyával ez ugyan így lesz?) KÖSZI

Ha nem kötöttél hozzá valamilyen netes csomagot, vagy nem tartalmaz leforgalmazható adatforgalmat a csomagod akkor igen. Ellenkező esetben nem.

2011. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!