Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a telómnak? (Samsung...

Mi a baja a telómnak? (Samsung s5230 Star)

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam szülinapomra 1 Samsung s5230 Star-t de valami oknál fogva nem lehet rá játékokat tenni, mert amikor telepiteni akarom ezt írja ki"a fájltipus nem támogatott"

Mi lehet a baj? már a létező összes oldalra felmentem és töltöttemle alkalmazást vagy játékot de minden esetben azt írja ki"a fájltipus nem támogatott"

Már volt szervízben is szoftver frissítésen de ott aztmondták hogy semmmilyen hibát nem észleltek a készülékben.


Az 1-ik haveromnak ugyanilyen telója van csak ő nem Vodás hanem T-mobil os, és neki minden játékot fel lehet telepíteni!


Kérlek ha tudod a választ akkor írd le ide és ha lehet add meg mellé msn címeddet ha van köszi előre is!!!!!


2011. aug. 6. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a teló 1 sz*r, ne haragudj! Add el, és tegyél hozzá pár ezret, és vegyél egy ZTE Bladet, vagy X10 mini Pro-t!
2011. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nem sz'r telefon csak átlagos! Az összes ismerősömnek (akinek ilyen van, 5-10 ember) mennek rajta a játékok, szóval nem tudom mi lehet a gond...de ez a teló nem játékra van tervezve hanem telefonálásra!
2011. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hát igen telefonáltam vele 1 ideig csak lebeszéltem a kártyát...XD beszélgetni meg a skypen is lehet szaaall:D

Am meg azé kellenének a játékok h nelegen olyan unalmas a buszozás

2011. aug. 6. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Na. Ha androidosat vettél volna élvezhetted volna azt a több 100.000 ingyen játékot. De neem. Te megvetted a létező legrosszabb telefont. (ha úgy nézzük) Játéktelefon helyett, egy max telefonálásra alkalmas telefont vettél.


Gratulálok.


Amúgy szerintem valami szoftveres hiba lehet.

2011. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mijen fájltipusban akartad letölteni a jàtékokat? Ez a teló csak jar fájltipusu jatekot ismer itt egy oldal ahonnan egy csomo ijet találsz www.mobile9.com
2011. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ismerem azt az oldalt és igen jar fájlokat töltöttem le de valamiért aztirja hogy nem támogatott... pedig már rengeteg oldalról töltöttem le játékot...
2011. aug. 7. 11:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen telóm van. T-mobilos vagyok és rengeteg játékot lejátszik kajak van rajta 20 játék. A mobile9 az tényleg jó onnan töltöttem le én is.Hát figyelj én csak azt mondom kutass tovább akármennyire fárasztó majd csak találsz vlmikor egy olyat amit lejátszik.
2011. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha uncsi a buszozás akk inkább hallgass zenét :DD
2011. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!