Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok nekem wifi-s,...

Ajánlanátok nekem wifi-s, érintőképernyős telefonokat?

Figyelt kérdés

Kb. 20-30 ezer forintom lenne rá, de az sem baj, ha valamivel drágább.

17 éves lányomnak szeretnék új telefont venni.


2011. aug. 8. 06:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha magadnak nézted ki (most látom :D) akkor sem változtat a tényen hogy az S5260 ugyanúgy egy kalap sz*r mint a monte, a wink style, az S5230 stb.


Galaxy Mini, Xperia X8, ZTE Blade, Huawei U8500, T-mobile move, Vodadone 845 és Vodafone 858 jöhet csak szóba. Talán még az X10 mini és az X10 Mini Pro.

2011. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

azért bátorkodom ezt belinkelni mert 20-30 ezer forint és az sem baj ha vmivel drágább abba még belefér a 40 ezer is és el van intézve a telefon ügy több évre...bár gondolom erre mondhatják sokan h max fél év és lesznek jobbak igazuk is lesz de tudásban nem fognak többet nyujtani amire a lánydonak szüksége lenne max gyorsabb lesz de az hol számit egy 17 éves lánynak?

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

itt a link itt egy vki egy 20 ezres telefont akart venni aztán elkezdtem egy hozzászolást irni de nem tudtam abbahagyni szoval elg hosszu lett és nem is annyi pénzért amennyit ő rászánt de remélem neked segit valamit:)

(ott az elején irtam egy hosszu hozzászolást fel fogod ismerni :) )

2011. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
szerintem hallgass Barkóczi Mátéra. nekem is hasonló véleményem van. leginkább talán a samsung galaxy mini-t ajánlanám, vagy a zte blade-t.
2011. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 mxdobdmeg válasza:
én ajánlom a figyelmedbe a netet (pl vatera stb ) de a ZTE Blade a legjobb a felsoroltak közül , vagy vegyél előfizura iphone-t a lányodnak , imádná :DD vodánál 19.990 + 2 éven át havi 8 , nekem is ezz van :D
2011. aug. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló vagyok, aki szerint ne ragaszkodj a wifi-hez. Tegnap délután voltam a Telenornál, vettem egy Samsung S5230-at 11,990-ért djuice29 kártyásan, amin 1000 Ft van, az utolsó előtti darabot vittem el: [link]
2011. aug. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Így már valamivel könnyebb lesz választanom.
2011. aug. 10. 06:39
 17/19 anonim ***** válasza:

ma 05:31


Őszintén gratulálok hogy elvitted a létező legrosszabb telefont. Kedves kérdező ne vegyél S5230-at SEM S5260-at SEM Montét SEM Wink Stylt. EGYIKET SE EZEK KÖZÜL. Szörnyen megbízhatatlan telefon AZ S5230 és az S5260.


Ide csakis az android höhet szóba és nem ilyen noname jellegtelen OP rendszeren futó "fél gyakorikérdések által szidott" Szériahibás, kezelhetetlen képernyőjű telefonokat.


Az S5230 szériahibás, képernyőhibás, kezelhetetlen képernyőjü rezisztív.

Az S5260 szintén.

A Wink style egyszerűen kezelhetetlen a rezisztív miatt.

Monté-vel nem lenne semmi bajom DE AZ ÁRÁN VAN jobb ANDROIDOS telefon is.



Mondom ide csakis az androidok jöhetnek: ZTE Blade, Huawei U8500, LG Optimus ME, Galaxy Mini, Xperia X8, T-mobile Move, Vodafone 845, Vodafone 858 Smart és talán az Xperia X10 mini és az X10 mini pro.

2011. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha net előfizuval veszi valaki a telefont akkor 20-25 ezerért vehet csúcskategóriás Androidos telefont,akkor már ne valami szériahibás sz*rt
2011. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem értem, mitől lenne kezelhetetlen az összes telefon, amit nem te ajánlasz? Rezisztív azt jelenti, pici nyomás is kell, nemcsak érintés, ha neked nincs is érzés a kezedben, a kérdező leányának attól még lehet, nem? Semmi bajom vele, tökéletesen működik, ha meg elromlana 26 hónap garancia van rá! Néztem neten a véleményeket és marhára úgy látom, hogy azok szidják az ilyen telókat, akiknek sosem volt ilyenük, csak pár percig kezükbe foghatták, így megismerni sem volt idejük. Ferrari után a Trabantra én is azt mondanám, hogy kezelhetetlen, nehezen pörög fel a motor, ez ilyen dolog. Ennyi pénz van rá, erre van lehetőség, csak ez számít.
2011. aug. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!