Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Nokia c3-ról?

Mit gondoltok a Nokia c3-ról?

Figyelt kérdés
Neten kinéztem, és nekem nagyon szimpatikus. Nektek mi a véleményetek róla? Vagy esetleg milyen Nokia készüléket tudtok ajánlani, ami nem érintőképernyős?
2011. aug. 8. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem ilyen van arany színben, attól függ mire mész külső vagy tudás, mert ha az utóbbira akkor nem ajánlom, mert kis butus telefon (nem jól fényképez, nincs rajta sok alkalmazás...) viszont, ha nem érdekelnek az ilyen funkciók, mint pl engem tehát külsőre mész akkor jó kis telefon. Szép, ami fontos azt tudok vele (telefonálni, sms, net, zene, ébresztő, amiket használok) ezen kívül nem sok mindent tud. Én is a külseje miatt vettem :)
2011. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is elsősorban a külső miatt választottam, mert nagyon szépnek találom, és nekem nem is kellene több, mint amit leírtál. Zene, telefonálás, sms, ébresztőóra... kb. ennyi. Netezni nem feltétlenül szeretnék vele, fényképezni meg csak ritkán. Nekem is pont az arany színű tetszik. :)
2011. aug. 8. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!