Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230, mit gondoltok róla?

Nokia 5230, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nekem egy Nokia 5230-as (NAVI edition) típusú telefonom van!

Érdeklődnék, hogy mit lehet ebből a telefonból kihozni maximum?

Mik a véleményeitek róla, esetleg ha van nektek is, miért szeretitek és miért nem?


A válaszokat előre is köszönöm! =)


2011. aug. 10. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem a véleményem róla hogy: szörnyű. Vehettél volna androidos telefont is egy ilyen szörnyűség helyett :).
2011. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Számodra miért szörnyű, mi nem tetszett neked benne?

Mert nekem nagyon tetszik, csak kíváncsi vagyok mások véleményére is =)

2011. aug. 10. 12:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, egy szörnyű készülékről van szó. Én erről váltottam androidra, de ég és föld. Elmondhatatlan a különbség. Rossz választás volt a Nokia 5230.
2011. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5228 volt. Ugyanaz a kinezet, csak gps nélkül. Tetszett, nem is volt vele bajom, de a wifi hiánya miatt adtam el. De ha neked a wifi nem fontos, akkor el lehet vele lenni, meg a gps-e is jo.
2011. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen telefonom van,nem értem miért szörnyű?Én meg vagyok vele elégedve,csak kár hogy nincs benne wifi,de azon kívül jó.Meg azt nem értem,miért isteníti mindenki az androidos operációs rendszert?
2011. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek 5230-a volt és rengeteg baja volt vele. Pár hónap után eladta. Azért mondom hogy szörnyű.
2011. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de konkrétumokat kérlek említsetek ! Mi a probléma vele?
2011. aug. 10. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!