Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van WiFi a mobilomon és...

Ha van WiFi a mobilomon és van rá lehetőségem hogy használjam is akkor bármit tudok vele nézni?

Figyelt kérdés
Vettem egy Nokia C5-03 at amin van WiFi van egy kocsma ahol tudok ingyen WiFizni akkor ott bármit meg tudok tudni bárhova fel tudok menni ???
2011. aug. 8. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2011. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi majd holnap kipróbálom :)
2011. aug. 8. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Flash-alapú oldalak-tartalmak problémásak lehetnek
2011. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen azokra gondoltam de olyanokra nem is szoktam mászkálni ...
2011. aug. 8. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Flash lite van ezen a mobilon, de ha netes videokat akarsz vele nezni, akkor a Youtubeon tedd, mert az bejön rajta.
2011. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Opera mobile 11.1-et toltsd majd le, ha elvezni is akarod a netezest, mert a beepitett bongeszo nagyon nem jo.
2011. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ma leszttem rá nagyon sok ilyen progit ki is próbáltam és viszi őket úgy hogy köszi ... :)
2011. aug. 10. 00:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Szivesen :-)
2011. aug. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!