Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom biztosan kideríteni...

Hogy tudom biztosan kideríteni, hogy én vagyok-e a tulajdonosa egy Telenoros sim kártyának?

Figyelt kérdés
Felhívtak vmi reklám célból és nem én voltam beírva tulajként, ezt átírták elvileg az én nevemre. De pl ha bármi hivatalos ügyben, engem kell igazoljon a telefonom, akkor honnan tudom h biztos én vagyok a tulaja ? Nem én vettem se a telefont se a sim kártyát. Fontos lenne pár dologhoz szeretném ezt használni azonosítás céljából, köszi.
2011. aug. 10. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem te vetted akk semmivel nem tudod szerintem
2011. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telenor felhív és fel leszel világosítva. Saját hálózaton belül ingyenes a hívása.
2011. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Felhívtam a 1220-t nem tudom h erre gondoltál-e. Azt mondták h titkos a szám. Csak a szerződésből lehet ezenkívül megtudni ?
2011. aug. 10. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:
A kártya eredeti tulajának kellene átíratni a nevedre.
2011. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!