Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A repülőn lehet használni az...

A repülőn lehet használni az iPod touch-ot ha repülőgép módban van, és pontosan mi történik vele amikor bekapcsolom a repülőgép módot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. De én csak MP3-at hallgattam mindig amikor repülőn voltam. Az anyám barátja is velünk jött, őt meg hívták repülés közben. Nem lett a gépnek semmi baja de azért legyünk óvatosak mert ha abból a 200 utasból legalább 100-nak bevan kapcsolva a mobil abból akár lehet gond is.
2011. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csakhogy az ipod nem telefon, a 3g-nek meg úgysincs térereje a magasban(sima telónak sem)
2011. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fel és leszállás kivételével használhatod...amúgy meg semmi sem fog történni, ha nem lesz repülögép üzemmódban...fent ugyanis ca.11000m-en nincs térerö. Ez h történik valami, h anem kapcsolod ki, csak hiedelem...
2011. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nat Geo szerint az elmúlt 6 évben 65 mobiltelefonok által történt balesetet jegyeztek fel. Biztos hogy csak hiedelem? Mellesleg azért kiváncsi vagyok hogyha fent laptopozol esetleg még a 100 emberrel nem lesz semmi baja a gépnek :D.


De mondjuk én is azt írtam hogy ez csak egy multimédiás készülék ez be lehet kapcsolva.

2011. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
már ne is haragudj, de mi baja lenne a repülögépnek a "laptopozástól" ?
2011. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mind1. Majd elmagyarázom mire gondoltam. Most lusta vagyok. :D Az a lényeg hogy lehet bekapcsolva nem? (mármint az iPod)
2011. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazság és szabály szerint semmi elektronikus cuccot nem szabad bekapcsolni repülőn, mert bármi féle elemmel, akksival működő dolog lehet bomba. Szóval ha telefont vagy notit vagy mp4 playert előveszel, valószínű hogy szólni fognak érte, rosszabb esetben komoly pénzbirságot is rádvernek.
2011. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!