Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Monte telefonon lehet...

Samsung Monte telefonon lehet valamilyen formátumban e-bookot olvasni? Ha igen, milyen formátum és milyen program kell hozzá?

Figyelt kérdés
Köszönöm :)
2011. aug. 11. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem La'Fleurom van, azon lehet. Elvileg neked is kéne hogy olvassa a PDF fáljlokat.Nekem az Acces Powered támogatja úgymond az E-book olvasási lehetőséget.Próbáld meg.
2011. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt az Acces Powered -et hol kéne megtaláljam?
2011. aug. 11. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:

énis erre próbálok megoldást találni, pároméra próbálok könyvet rakni.

szal nekem régebbről van olyan progim h MJ Bookmaker, ez a txt. formátumú doksit alakitja jar.-rá és mint mindent ezt is fel lehet telepiteni. a sony ericssonjaimon működött is de a montéra femásolva az ékezetes betűk helyére más karaktereket rak. megállt a tudományom h mi lehet a baj....

még van vmi tequilacat nevű progi is,asszem azzal sem jutottam odébb. de próbálkozom még.

2011. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na megtaláltam a pödöef olvasót...XD
2011. aug. 11. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
meg tudnád mondani h én hol keressem a pdf olvasót és h műkszik, kérlek?
2011. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tegyél fel egy pdf fájt a saját fájlok mappába és nyisd meg :)
2011. aug. 12. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!