Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A-gps bekapcsolás? Hogyan?...

A-gps bekapcsolás? Hogyan? (részletek)

Figyelt kérdés

böngészgettem a telefonom után ( zte blade) és belebotlottam olyanba h gps a-gps nélkül...stb stb

én azt hittem h ha bekapcsolom a gps-t akkor az az a-gps-s vagy nem?

hogy kell ezt bekapcsolni? én a telefonon gps sel kapcsolatban csak 1 db beállitást találtam az a ki és be kapcsolás semmi több... vagy ezen kívül van még ahol állitgatni lehet?


2011. aug. 11. 16:26
 1/3 A kérdező kommentje:

közben rájöttem ha vkinek kérdéses lenne akkor ez a cucc a szolgáltato netjét használja igy gyorsabb a heléymeghatározás mintha a simát használná gondolom ha engedélyezve van adatkapcsolat automatikusan fut....

de most hogy rájöttem mi ez??... kinek kell ez...:D sztem nincs szükség rá

2011. aug. 11. 16:51
 2/3 anonim ***** válasza:
neten keresztül letölti a műholdak helyzetét, és így sokkal gyorsabban kap jelet a telefon
2011. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs szükséged rá, nem használod, egyszerű. Mások meg élvezik, hogy mindig pillanatok alatt megvan a pozíció :)
2011. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!