Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Froyo (Android 2.2.1) frissíté...

Froyo (Android 2.2.1) frissítése Honeycombra (Android 3,3.1,3.2)?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Acem van. Ha nem is a legújabbra, de a 2.2.1-es verziót tudom frissíteni?
2011. aug. 11. 18:27
 1/7 anonim válasza:
Az szerintem tabletre van csak, nem telóra.
2011. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most nézegettem googleon, és azt láttam, hogy a Gingerbread megjelent már Acere. Szóval az tuti fut rajta. Csak nem tudom, hogy kell felrakni:D
2011. aug. 11. 18:35
 3/7 anonim ***** válasza:

A dolog nem egyszerű annyira, hogy ide beírják..

De nem is bonyolult, de miért nem ott keresed a választ, ahol van. A neten legalább tíz topic van (magyarul!), ami erről szól.. Használd a netet, googleet..

Itt egy például, de mint ,mondtam, sok van!

[link]

2011. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Azért mert én angolul kerestem, mert megszoktam, hogy magyarul alig vannak fenn dolgok. De csak a megjelenéséről találtam leírást, hogy hogy kell feltenni arról nem. De már megvan. Amúgy így is, hogy megjelent hivatalosan a frissítés, garanciavesztéssel jár, ha felteszem?
2011. aug. 11. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Hm.. Angolul még több fórum van, csak nem akartam azt linkelni, szoktam nézegetni...
2011. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam már angolul is. Csak hülyén írtam be először. Ha beírod, hogy "samsung galaxy ace gingerbread update" vagy "how to update samsung galaxy ace to gingerbread" akkor kijön egy csomó.
2011. aug. 11. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, tessék..

[link]

2011. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!