Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson X8-at ajánljátok...

Sony Ericsson X8-at ajánljátok? Megéri meggvenni? Jó telefon? Vélemények? (2.1-es ANDROIDDAL! )

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 11:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Gondolok: meddig bírja az aksija, fagyások vannak-e, MINDEN játékot, alkalmazást visz-e, stb. ,stb.
2011. aug. 12. 11:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Ebben az árban inkább ZTE Blade. De ha az aksijával jössz elmondom hogy az X8 1 órával bírja többet kb. Mindenben veri a Blade az X8-at kivéve az üzemidőben mert annyira halálosan fontos lehet 1 órával tovább telefon-kockulni :).
2011. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

szerintem gyenge telefon. fagyásra hajlamos, a marketból mindent lelehet tölteni ingyen, mindet elviszi amit leszedsz.

sőt, egyáltalán az androidot nem ajánlom, de ha már androidos szutykot akarsz venni akkor vegyél samsung galaxy s-t vagy s2-t.

inkább ajánlanám valamelyik iPhone-t vagy egy windows 7 mobile telefont mint az android-ot.



Egy GSM boltban dolgozó

2011. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves GSM boltos. ha adsz 100 ezer forintot, már most alsógatyába rohanok a boltba megvenni az S2-őt! ;)
2011. aug. 12. 11:36
 5/9 anonim ***** válasza:
nem muszály azt venni mondtam :) ajánlottam valamelyik iPhone-t (3gs vagy 4) de ha már ilyen árkategóriában választasz akkor a Samsung Galaxy S
2011. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nekem x8am van, december elején vettem. Azóta nem volt vele semmi problémám, nekem nem fagy, tök gyors.

1-2 naponta szoktam tölteni, de nagyon sokat szórakozom rajta xD

Djuicenál vettem, 30.000 volt előfizusan :)

2011. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én 27ért meg tdom szerezni, 1 hónaposan, garanciával, ajándék tokkal, 2.1-es frissítéssel!
2011. aug. 12. 11:47
 8/9 anonim ***** válasza:

A GSM-esnek:Az iPhone kukába való,a WP7 télleg jó és az android a legjobb op.rendszer

mellesleg az SGS2 a legjobb mobil a piacon


a kérdésre válaszolva:Inkább Blade

2011. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért való szerinted a kukába való, mert nincs rá pénzed, és még szerintem nem volt olyan soha a kezedben, ezokból csak a szar android-ot veszed, mert arra van pénz egy iOS koppintásra... Nézd csak meg a menürendszert, az ikonokat, mindent...

Mellesleg az Android-on mikor lesz iCloud? Vagy AirPlay? Vagy 720p videózás? (most elkezdheted nekem hogy az s2 ilyen meg olyan képet csinál, mert az 5mp-s iPhone 4 szebb képet csinált mint az "elvileg" 8mp-s galaxy s)

2011. aug. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!