Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone, Itunes-ben kelene...

Iphone, Itunes-ben kelene segítség!?

Figyelt kérdés
Szóval van egy iphone 3g-m minden rendben ment gépen itunes nagyon sok programot ráraktam többszáz zene stb. Nos a számítógépemet újra kellet rakni,megtörtént. újra raktam itunest (tudtam hogy vele jár ,hogy nem ismeri fel telóm ) na hát sync nél sikerült neki 5gb-tnyi programom leszedni a teóról mindn mentésemmel stb.Oké ez pótolható nem fontos, ami aggaszt ,hogy zenét nemtudok rárakni.Szóval otvan asztalon zene húzom át itunes music mappába töbi mellé és semmi.... SEhogysem tudok rárakni se zenét se filmet,de Appokat rátudom telepíteni, Valami megoldás? köszi előre is
2011. aug. 12. 15:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!