Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények ZTE Blade-ről?

Marcus fenix kérdése:

Vélemények ZTE Blade-ről?

Figyelt kérdés

Elsősorban a kijelző minősége és a gyorsaság érdekelne.

Tesztet már olvastam inkább tapasztalatok érdekelnének :)


2011. aug. 13. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát jó.

Nekem ez az első okostelefonom [ bár nyilván aki ezt veszi, annak szintén ez,.. az alacsony ár miatt]

Szóval enm tudom, milyenek a drágább kijelzők, de meg vagyok elégedve ezzel. Filmeket nézek rajta és teljesen jó. Gyorsaság.. nem az eredeti romot használom, mert amikor megkaptam, még 256 ramot látott a gép [ bug], de azót ez ki van javítva. Akkor az eredeti ROMmal nagyon akadt, de a bugfix után már az is jól muzsikált. Szóval custom romom van, néha csinál olyat, hogy fekete képernyő 5 mpig asztal helyett, lehet a rom a hibás. Egyébként meg néha megakad egy nagyon parányit a menü, engem nagyon nem zavar.

2011. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én már több mint egy hónapja használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Kijelző pazar,nem karcolódik, sebességre viszonylag gyors. Nagyon jó vétel csak ajánlani tudom .
2011. aug. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!