Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem Iphone 3gs t a...

Most vettem Iphone 3gs t a józsin. nem fogad el egy szolgáltatótól sem sim kártyát. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
működik rajta a wifi meg a telefon is jó semmi baja. Csak hiába teszek bele vodás v tmobileos v pannonos kártyát nem reagál semmire...
2011. aug. 13. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát... így jártál. Valószínűleg külföldi szolgáltatófüggő, ami itthon nincs.
2011. aug. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél hozzá telefonfüggetlenítőt. A sim alá kell rakni. (kb.1000.- ft a vaterán) Nekem azzal működik.
2011. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki elhagy egy ilyet, többnyire letiltatja utána, és mivel az országban az összes szolgáltató aláírt egy egyezményt mi szerint amit letilt az egyik, azt letiltja a másik kettő is, ssajn nem lehet már itthon használni. Más egyszerűbb készülékek esetében egy IMEI váltással (alaplap csere) meg lehet oldani ideig-óráig, de az almásoknál nem. Remélem nem adtál érte sok pénzt, mert ha igen, akkor van egy krrrva drága mp3 lejátszód.
2011. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A józsefvárosin?:DDDDDDDDDDDDDD
2011. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
függetlenítsd ki szoftveresen. ha szerencséd van működni fog, ha nincs akkor le van tiltva.
2011. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!