Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon szebb kinézetre?

Melyik telefon szebb kinézetre?

Figyelt kérdés

Szeretnék második telefont venni a munkámhoz kellene.

Nem akarok csak telefonálni vele így nem kell az a méregdrága okostelefon amiket mostanában lehet venni.

Két telefont néztem ki de nem tudok dönteni.

Szerintetek melyik néz ki jobban?

A samsung E530 vagy a nokia 7020


2011. aug. 16. 15:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nokia:-)
2011. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki nem ismer valami szép lehetőleg pink vagy lila telefont? nem kell csak telefonálásra. Nem tudok dönteni sajnos. Most ez a két telefon fogott meg de nyitott vagyok más kinézetűre is.:)
2011. aug. 16. 15:46
 13/16 anonim ***** válasza:
De most tegyétek félre a Symbian-Android-WP7-iOs csatározást; ez most nem az a szint:) Ezek a telefonok szinte majd' ugyanazt nyújtják, úgyhogy csak azt kell eldönteni, hogy melyik a szebb. Szerintem egyértelműen a Nokia.
2011. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó. Itt most csak a külső számít. És mi igaz abból hogy ez a nokia szériahibás? Mert már ezt is irták.
2011. aug. 16. 15:52
 15/16 anonim válasza:
Szerintem a nokia jobb (:
2011. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
samsung
2011. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!