Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó ez a telefon? Melyiket...

Jó ez a telefon? Melyiket vegyem? Többi lent

Figyelt kérdés
gondolkoztam hogy a sony ericsson xperia x10 vegyem e meg vagy iphone 3gs arra jutottam hogy iphone de megéri megvenni mert hallottam olyanokat róla hogy nem lehet vele bluetootozni megy ilyesmi de az xperiával lehet melyiket vegyem?
2011. okt. 31. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Xperia jobb, de már az se egy mai darab, nem tudom, mennyiért vennéd, de jó eséllyel van jobb alternatíva.
2011. okt. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bluetooth-ozni valóban nem lehet vele, mivel steve bácsi lehet, hogy összeveszett velük. Ezért van az iToones, stb.. Valószínű, hogy Flash sincs rajta.

Én inkább x10-t vennék, mint vacakot. De tényleg lehet, hogy olcsóbban is kapsz jobbat.

2011. okt. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. okt. 31. 08:21
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi x10 et veszek de ha tudtok jobbat megmondanátok?
2011. okt. 31. 08:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Telenor OneTouch - sokkal jobban jársz, mint az X10-el
2011. okt. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A One Touch ár-érték arányban valóban verhetetlen, de nyomába se ér egy X10-nek.

A komolyabb telefonok közül most az Xperia Mini vagy a Defy éri meg.

2011. okt. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!