Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezeket a telefonokat tudnám...

Ezeket a telefonokat tudnám használni itthon?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. aug. 16. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elsőt és az utolsót igen, a középsőt nem, At&T-s.
2011. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, elsőt se, Verizonos.
2011. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Samsung Focus nem egy kerekített Omnia7?
2011. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én a helyedben hagynám az összeset!

vegyél itt magyaro.-n telefont és azt tutti hogy tudod használni!

2011. aug. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat! Akkor ezek szerint az unlocked jelenti azt, hogy használhatnám itthon? Akkor az első miért nem jó? Értem, hogy Verizonos (azt hiszem más nem is forgalmazza), de nincs feloldva vagy függetlenítve?

Vennék én Magyarországon telót, ha ilyen árak lennének... Szálítással együtt 50k a Droid X... Nálunk meg a Milestone I is 55-60k... Bár a garanciától én is félek, valaki akkor tudna segíteni ebben az "unlocked" dologban?

2011. aug. 17. 10:14
 6/6 A kérdező kommentje:
A Focus egy lekerekített Omnia, mindenben megegyezik, csak ő az egyetlen WP7-es telefon, ami microSD-vel bővíthető, és igazából csak a kicsi tárhely tart vissza WP7-től, mert nagyon tetszik a rendszer.
2011. aug. 17. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!