Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android, iOS, symbian, bada,...

Android, iOS, symbian, bada, vagy windows?

Figyelt kérdés
Vajon melyik lesz a legjobb. Most nem telefonokra gondolok hanem az op-re
2011. aug. 17. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

talán ezek közül az IOS a legjobb de csak azért mert jól van optimalizálva (mondjuk saját fejlesztésű és azért) mint az android !

az én sorrendem:

Android

IOS

Windows

Bada

Symbian

2011. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
nekem mind közül a symbian jött be a legjobban ( az iOS-t még nem nagyon volt alkalmam használni de annyit mondhatok róla h jobb mint az android ). Ja és olyan nincs hogy legjobb , az összes jó , attól függ a választás h neked meik jön be .
2011. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

maga az OS-ek között az iOS mivel messze a legjobban optimalizált és legfejletebb.


Android ROM fözéssel iOS meg Jailbreak-el személyre szabható ennyit erről...


1. iOS

2. Windows Phone 7 Mango

3. Android

4. RIM

5. Symbian

6. MTK

2011. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Badát én nagyon gyenge eresztésnek tartom, Wawe 723-on volt alkalmam kiprobálni, lassu ronda grafika, fejletlen játékok, kevés app, a 4 éves gombos SE-m jobb volt.
2011. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja igen a blackberry-t kihagytam még az is beketartozik a listàba
2011. aug. 17. 21:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegyik egyformán jónak tekinthető, nincs tökéletes vagy a többinél jobb.

Mindegyiknek vannak erősségei, gyengéi...

Az hogy kinek melyik tetszik, vagy hogy melyiket tartja jobbnak a többinél, inkább megszokás, elvakult fanatizmus, vagy utálat kérdése.

2011. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Furjadék* ***** válasza:
52%

Utolsó véeményét osztom!


De személy szerint a sorrendem.


1.iOS-WP7

2.RIM

3.Symbian-Android

4.Bada

5.MTK

2011. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kinek mi tetszik, az Android es iOS kozott, nincs olyan nagy kulombseg, de a tobbi elegge le van maradva, esetleg a Windows tor fel most egy kicsit.

Nalam:

Android

iOS

Windows/BlackBerry

Bada

Symbian

2011. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az android-ot nehéz így behatárolni, minden gyártó más felületet tesz rá, szerintem azokra is lekéne bontani:


-alap android (huawei)

-Touch Wiz[iOS copy-s] (samsung)

-HTC Sense (HTC)

-Sony Ericson

2011. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Volt már alkalmam mindegyiket használni. Íme:

1.Android : felhasználó barát op rendszer sok app kezelése se bonyolult stílusos, olcso

2. iOS - symbian Anna : iOS : sok appon kívül nagyon nem tudok mást felhozni, kezelése olyan amilyen, drága (ugye a telefon)

Symbian Anna: gyakorlatilag ellentéte(mégis egy kalapba veszem) kevés app de felhasználó barát kicsit lassú de olcsó

3. Windows Phone 7 : nokia meg mutatta mit tud de meg számomra kevés . Windows Mobile : igénytelen kevés app gyorsasága se a legjobb.

4. Többi op rendszer: itt a bada át tudom meg említeni hogy külsőleg hasonlít a samsung android ra nem rossz és viszonylag olcsó

2012. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!