Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s2-nél az van írva,...

Galaxy s2-nél az van írva, hogy a akkumulátor élettartama érdekében 3*16 órán keresztül kell tölteni a készüléket, ha nem csinálom meg előbb tönkremegy?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hova van írva? Esetleg lefotóznád? Akarok egy jót röhögni. :D

Nem kell sehányszor x órát tölteni.

2011. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A li-ion os aksikat nem kell kisütni
2011. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát,a gsmline.hu a dobozban még küldött egy ilyen papírt,hogy fontos figyelmeztetés és arra van írva
2011. aug. 18. 18:00
 4/12 anonim ***** válasza:

Töltsed. 24 órát is akár. csak az a bibi, hogyan beszéled meg a telefonnal, hogy ne kapcsolja le a töltést, amikor feltöltődött.

Szégyen, hogy ennyire nem figyelnek oda a használati utasításokra. Amerikában már egy jó kis pert a nyakukba akasztanának hamis információért, vagy félrevezetésért.

2011. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen hosszú ideig kellett volna tölteni egy lap szerint, amit a telefonhoz (szintén SGS2) kaptam a GSM-ben; csak az 1x16 órát javasolt. Mondom a csávesznek, hogy ezek lítium akksik, nem igényelnek formázást; amiről ön beszél azok a nikkel akksik. Erre meg mondja, hogy deee; hááát; csak jó az neki. Ledöbbentem hogy mekkora balfszok dolgoznak ilyen helyeket. Nem tudom hogy kerülnek ilyen pozíciókba, de az biztos, hogy kb csak 10-ből 1-nek van "mérhető" tudása a mobiltelefonokat/tartozékokat/kütyüket/a különböző technológiákat illetően...
2011. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hát a sima s-nél is amikor nem így töltöttem az akkuval semmi baj sem lett,pedig 1 éve már megvan
2011. aug. 18. 18:07
 7/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok


amikor én vettem telefont nekem azt mondák hogy 12 óra én is mondtam hogy ezt nem kell de nem engedett :)

2011. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 3 év alatt a 3. telefonom vettem a T-Mobileba és mindig mondta a csaj, hogy "Ki kell sütni az akksiját, hazaértél rakd töltőre 16 órán keresztül." én meg mindig kioktattam hogy "A Li-ion akksikat nem kell kisütni, hazaérek felrakom töltőre és ha feltöltődött maxra akkor leveszem." és így szépen mosolyogtam mellé, a csaj meg mind a 3. alkalommal csúnyán nézett, hogy dek*csög, beszól :D
2011. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz ezzel!

tök hülyék!

meg má hogyan lenne jó az akksinak amikor maxon van akkor automatice leállítja a töltést a telefon!

2011. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Am én nekem is ezt mondták a telefonomhoz, a Voadafone Westendben lévő MÁRKAKÉPVISELETÉBEN - nem viszonteladó, szóval ott érteni kéne a dolgokhoz-, de hát kész szerencsétlenség az egész brigád.

Akkor még a ZTE Blade-ek 256 Mb ramot kezeltek, mondom az eladónak, hogy hallotam, gyárilag hibás a telefon, de nem baj. Erre jön az okos válaszával, hogy itt egy készlék sem szoftverhibás, szakemberek ellenőrzik az ilyesmit.. mondom oké -.- Természetesen nem kezelt 512 RAMot. :)

2011. aug. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!