Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eco-díjcsomagban wifi használa...

Eco-díjcsomagban wifi használatához azt tapasztaltam, hogy be kell kapcsolni az adatforgalmat, egyébként nem bírja rendesen létrehozni a kapcsolatot. Ebben az esetben kell valamit fizetnem?

Figyelt kérdés

Eco díjcsomagban vettem xperia x10 mini pro-t, amin lehet wifi-n keresztül netezni. És eco díj csomag nem is tartalmaz net kapcsolatot, így ha wifi nélkül próbálnék valamilyen weblapra fellépni, akkor az nem megy.

A T-mobile oldalán legalább is azt láttam, h eco díjcsomag nem tartalmaz netet.

De ha wifi-vel fellépnék netre, nem engedi, csak ha az adatforgalom engedélyezve van(néha akkor se, gyenge a jel).

Tehát ebben az esetben kell valamit pluszba fizetnem?

Vagy igazából mennie kell adatforgalom engedélyezése nélkül és csak a gyenge jel miatt nem megy?

Köszönöm előre is.


2011. aug. 18. 23:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, vedd ki a simet és úgy gyakorolj. Tuti nem kell fizetned.
2011. aug. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!