Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte Bladenél hol tudom megnézn...

Zte Bladenél hol tudom megnézni mennyi adatforgalmat használtam fel? Hol tudom esetleg leállítani, hogy csak wifi legyen. Csak akkor kapcsolnám be a rendes netet, ahol nincs wifi.

Figyelt kérdés

Ma vettem a telefont, így még csak most tanulom.Eddig nem volt androidos telefonom.

Köszi a segítséget!


2011. okt. 25. 20:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy forgalomszámláló appet, pl NetCounter.
2011. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Traffic counter. Külön számolja a wifi és a mobilnet forgalmát, valamint az smseket és a hívásokat is számolja.
2011. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Szia Jolinar! Tanácsodra vettem a telót.Tetszik, de van egy pár dolog, amit nem értek.Tudnál segíteni?Állandóan kiírja az időjárást, híreket.Ezt hogyan tudom kikapcsolni, hogy ne a netről szedje?Köszi!
2011. okt. 25. 20:17
 4/25 A kérdező kommentje:
Vez.nélk és hál.kapcsok,itt már minden pipát kivettem.és mégis jön az új adat.
2011. okt. 25. 20:19
 5/25 A kérdező kommentje:
Kedves 2.válaszoló. Neked is köszi!
2011. okt. 25. 20:21
 6/25 anonim ***** válasza:

[link]

Egy kis szösszenet a kezdő androidosoknak. Máskor azért célszerű ha vásárlás előtt tájékozódsz.

A net kikapcsolása: Beállítások->Vezeték nélküli és hálózati kapcsolatok->Mobil hálózatok és itt az adatok engedélyezése mellől vedd ki a pipát. Akkor már tuti nem fog menni a net csak wifin. Vagy az Apn droid is jó. A drasztikusabb megoldás meg a netbeállítások átírása, letörlése.

2011. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy tetszik. :)


A netzabáló widgeteket vagy töröld ki/töröld le, vagy ahogy a harmadik is írta, van az APN kikapcsolására külön widget (nekem APN OnOff volt), akkor nem fogyasztja a mobilnetet.

2011. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ki van véve a pipa.Viszont a wifi is ki van kapcsolva, de mégis frissít.Szóval ezért nem értem.Kösz a linket, mindjárt átnézem.
2011. okt. 25. 20:30
 9/25 A kérdező kommentje:

Repülési módot kikapcsoltam.Így nincs kapcsolat,de csak segélyhívás van.

:(

2011. okt. 25. 20:38
 10/25 anonim ***** válasza:
Azzal most pont bekapcsoltad, nem? :)
2011. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!