Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri-e a Sony...

Szerintetek megéri-e a Sony Ericsson vivaz prot megvenni aranykártyásan a t-mobile-nál? És forgalomba van már helyezve?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 21:24
 1/4 anonim válasza:
nekem az volt 2 hónapig, de nagyon lassú, folyton lefagy, pedig azt mondták frissítsem, de akkor is ugyanúgy. szerencsére sikerült túladnom rajta, de emiatt kicsit vesztettem rajta...:S
2011. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom maga a telefon milyen, de azt igen, hogy a webshopban már kb. 1 hónapja nem lehet kapni, tehát elvileg már "régebbi" telefonnak számít. Persze ettől még boltba lehet, hogy kapható.
2011. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi előre is remélem még kapok iylen telefont azért :S
2011. aug. 19. 21:52
 4/4 anonim válasza:

Nekem most lesz 1 éve ,hogy megvan és nem szokott lefagyni és számomra nem lassú. Nyilván nem a legjobb netezés szempontjából,mert az lassú..de más bajom nincs vele.

Még régebben volt,hogy "csak úgy" kikapcsol,de kiderült,hogy az én hibám szóval...

2011. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!