Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak? Hogyha hív...

Mit csináljak? Hogyha hív valaki a mobilomon mindig azt írja ki, hogy ismeretlen!

Figyelt kérdés
Xperia amúgy.
2011. aug. 20. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miféle szolgáltatásra kell fizetni??
2011. aug. 20. 00:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Ettől értelmesebben én sem tudom leírni neked.

Pénzért adják azt hogy a telefonodon látható legyen a hívó fél száma. Nem fizetsz, akkor csak ismeretlent jelez.

2011. aug. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez de kcsögség. Egyébként nem tudod esetleg, hogy mennyit kell érte fizetni?
2011. aug. 20. 00:18
 5/9 anonim ***** válasza:

200 forint havonta és itt meg is rendelheted:


[link]

2011. aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha azt kérdezed, hogy hogyan tudnád "letiltani", hogy ne tudjon hívni, akkor ajánlom az Android Marketből a "Mr Number" alkalmazást! Pár napja szedtem le én is és csillagos ötös.. ;)
2011. aug. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, nekem az a bajom, hogy sosem tudom, hogy ki hív, mert mindig ismeretlent ír ki, és vissza se tudom hívni az illetőt. :(
2011. aug. 20. 10:28
 8/9 anonim válasza:
Ha nem jeleztek vissza ismerőseid h : "Haver miért nem veszed fel a telefont?! :D" akkor minden bizonnyal telefonbetyárkodásról beszélünk, ami nemfog elmúlni egyhamar, bár van eset hogy 1hét azt abbahagyják. De ha folytatódik akkor ajánlom a Mr Numbert :)
2011. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De nem betyárkodás, mert ha pl hív bnőm, akkor is azt írja ki, hiába megvan a száma.
2011. aug. 20. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!