Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az utcán ismeretlen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán ismeretlen férfiak csókot küldenek, vagy fütyülnek, azt miért csinálják?

Figyelt kérdés
Most nem tudom,vegyem sértésnek?Régen kövérebb voltam,mondjuk akkor nem csináltak ilyeneket,de még gyűjtöm az önbizalmam.Már egy ideje megváltoztam külsőre.Meg amúgy mit gondolnak,mégis mire jó ez?Úgyse látom őket sose többet az életben.Írjatok,köszi!
2011. máj. 20. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bunkók. Nekem néha tök jól esik, önbizalmat ad, máskor meg nem foglalkozom vele. Nem kell komolyan venni.
2011. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert bizonyára jó csaj vagy.. és azthiszik ezzel ők a "menőfiúk", pedig szerintem nagyon ciki az ilyen.:DD ne foglalkozz velük.!:) Nekem is szokták.. úgycsinálok mintha nemis hallanám.. a csókosról meg neis beszéljünk, szánalmas.-.-"" De nyugodj meg, ha úgy fütyülnek hogy nem nevetnek ki közbe.. akkor semmi gond. Biztos hogy nem sértésnek szánják.!:)
2011. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja, és 15/L. (20:22-es vagyok)
2011. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mert agyhalott parasztok, akik azt hiszik ezzel menő csávók lesznek, közben meg r.ohadt gáz ez. ha nekem ilyet csinálnak lenéző fejet vágok vagy olyat mint aki mindjárt elhányja magát. főleg ha nyomorék bunkók csinálják akik még az életbe nem néztek tükörbe de nagyfiúnak látják magukat. undorodom az ilyenektől.

18/l

2011. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mert bunkó autista csíírák! :) ahelyett, hogy odamennének és elkezdenének beszélgetni veled
2011. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kulturáltan csinálják önbizalom növelő ha nem akkor bunkó vagy piás. Lényeg örülj neki és szard le ! :D F/18 ( Én csak a barátnőmnek csináltam ilyet de neki is ritkán és viccből )
2011. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Primitívek csinálják általában, építőmunkások stb. Ahol dolgozom is épp felújítás van, tele van fiatal férfiakkal a hely. Egyik reggel hallom, h fütyülnek, persze nem vettem róla tudomást, aztán jön arra a fickó, ahol a főnökömmel beszélgetek (egy 60 év körüli pasi) és megint fütyül. A főnököm megkérdezte tőle, hogy neki fütyült? Nagyon jót nevettünk, és nekem néha jól esik, hogy jó nőnek tartanak. 31/L
2011. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 x.wicaa.x válasza:
Ezek tényleg elég primitívek, nyilván azért csinálják, mert bejössz nekik, és ettől olyan 'húdemenők' lesznek a haverjaik előtt. Nekem is szoktak ilyet csinálni, egy részről jól esik, más részről meg nem érdekel. :)
2011. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!