Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung gt e1050 mobilt...

Samsung gt e1050 mobilt vettem, hogy csatlakozzak pc-hez?

Figyelt kérdés

Vettem egy fentebb leírt telefont!

Van rajta adatkábel hely, de nemigazán tudok vele mit kezdeni, mert a New pc studio ha fel is van telepítve, az eszközkezelőben még mindig "ismeretlen eszköz"-ként látszik... :S


Mivan? Driver?

Vagy mi?


Mert kerestem a samsung.com-on, de semmit nem találtam csak a pc studio-t...


2011. aug. 20. 00:55
 1/8 A kérdező kommentje:

Jahh és ha rádugom az usb-t, akkor a windows keres, de sikertelenül telepít drivert...

És a telefon nem ad csatlakozási menüt sem, hogy usb-n, vagy hogy csatlakozzak...

2011. aug. 20. 00:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a csatlakozó csak a töltéshez van.
2011. aug. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egyik, ami kell, az éppen a Pv-studio, aztán kell hozzá egy adatkábel. Ahol a telefont vetted, ott vegyél hozzá.
2011. aug. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jav.: Pc-studio
2011. aug. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a szomorú tény amivel szembesülnöd kell hogy ezt a készüléket nem lehet pc-vel összekötni, a csatlakozó csak töltésre és headsetre alkalmas!Ezért nem találsz hozzá szoftvert sem.

Annyira alapkészülék hogy nincs olyan funkció amiért pc kapcsolatra lenne szükség se hang, se kép de még adatszinkronizáció sincs benne.

2011. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ettől féltem amúgy!

De akkor van egy kérdésem még...

Mi a f@xomért csinálnak mp3-as csengőhangokat támogató telefont, ha nem lehet sehogy az égadta világon rátölteni? :D

De komolyan!

2011. aug. 20. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem erre egy épkézláb válasz van:

-Azért támogat mp3 zenét hogy ne az őrjítő pittyegést és hasonló midi rémálmokat hallgasd ha megcsörren hanem valami élvezhető hangot, meg persze nagyot dob egy alapkészülék leírásában ha mp3 támogatás is szerepel rajta.

2011. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát akkor tök jó, hogy gyárilag tud a készülék vagy 2-3 mp3 csengőhangot, de nem tudok rá tölteni, wap nincs rajta, sőt még mms-en keresztül sem! :)

Vak a kicsike...

Ezen kiakadtam kicsit!

2011. aug. 20. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!