Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet-e Samsung GT-S5230-ba...

Lehet-e Samsung GT-S5230-ba WIFI-t szereltetni?

Figyelt kérdés
csak azért mert kapok nemsokára 1-et és kíváncsi vagyok rá mert akkor élnék ezzel a lehetőséggel
2011. aug. 20. 08:48
 1/7 anonim válasza:
A telefonban vagy van wifi vagy nincs, szerelgetni bele nem lehet.
2011. aug. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem. Ilyen még a mesében sincs.

Az s5230 Star már nagyon őskori lelet akkorában nem volt szempont a wifi.De nem csak a koros mivolta miatt érdemes újabb mobilt választani, ennek a modellnek felsorolhatatlanul sokféle hibája van/volt amire alig-alig van megoldás.

Ha már mindenképp ez a modell tetszik akkor inkább az utódját az s5260 star2-t kérd, külsőre szinte megegyezik de már fejlettebb és wifi is van benne!

2011. aug. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne az s5230-at vedd hanem az s5230W-t és abban má van wifi! :D
2011. aug. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen utolsó hulladék ganyét semilyen változatban ne végy, ennyi pénzért nem lehet normális éribtős telefont kapni, csak ilyen fost. De ha ne hallgatsz rám majd megtudod ha megveszed v vmi hasonlót ink gyűjts használt régebbi iphonera ég és föld nem is lehet összehasonlítani
2011. aug. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Persze hogy lehet,csak kérdezd meg a gyakorikerdesek.hu-hogy hogyan,de ne csodalkozz ha kinevetnek hogy ilyen gyökér vagy...
2011. aug. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:
Talán el kéne olvasni, hogy mi az a wifi. De ne aggódj, egy időbe hozzád hasonló emberek minden egyes nap megkérdezték, hogy hogyan kell beszerelni. Gondolkozni te sem tudsz, erre rájöttem.
2011. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Istenkém.

100ilyen kérdés van már.

Mi lenne ha walaki használná is a keresőt?

Vagy oda írni luxus?

Amúgy nekem s5230-am van,2éve kaptam,és nem az ilyen sz*r telefonokra találták ki a wifi-t.


UI.: Őszinte részvétem hogy ilyen telefont kapsz...

2011. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!