Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet megtalálni egy...

Hogyan lehet megtalálni egy mobilt ha ki van kapcsolva?

Figyelt kérdés
Tegnap letettük valahová vagy a lakásban vagy a kertben de egyszerűen nem találjuk....és le is merült így nem tudjuk hívni... :(
2011. aug. 20. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezen. Kb. úgy, mint a kulcscsomót, vagy a pénztárcát, mozijegyet...:)

Ha nincs Uri Geller a családban, csak keresgélni lehet, hosszasan.

2011. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ilyen nincs.......már reggel óta keressük de nincs meg este még telefonáltam de hogy utána hová raktuk kiesett....
2011. aug. 20. 13:38
 3/9 anonim ***** válasza:

szobáról szobára keressétek XD

ha androidos a készülék, akkor a megtalálás után ajánlatos feltenni rá a "where is my droid" alkalmazást (küldesz egy sms-t a telóra és bekapcsol)

2011. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Be bizony, feltéve, ha nincs csutkára kimerülve, mint a szóban forgó :)))
2011. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"ha androidos a készülék, akkor a megtalálás után ajánlatos feltenni rá a "where is my droid" alkalmazást (küldesz egy sms-t a telóra és bekapcsol)"


1. Nem kapcsol be akkor sem ha nem volna lemerülve az akkuja.

2. De le van merülve, így duplán nem kapcsol be.

3, Csak bekapcsolt, netre csatlakozott, marketre bejelentkezett készülékkel megy az általad ajánlott megoldás.

Ezzel még a telepítés után jelszót kell megadnod, és azt figyeli az sms-ben, arra aktiválódik.

2011. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!Sajnos nincs meg a teló és azóta biztosak lettünk a szomorú álláspontunkban ,miszerint ellopta valaki....

Viszont ha már én így jártam másnak szeretnék annyival segíteni hogy állítólag minden Samsungban van olyan lehetőség ,hogy ha el is lopják és más sim kártyával bekapcsolják automatikusan küld egy sms-t egy alternatív számra,és letilt...Bár ezt nem tudom hol kell beállítani de a szolgáltatónál kötelességük segíteni bárkinek ebben!!

2011. aug. 27. 12:19
 7/9 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!Sajnos nincs meg a teló és azóta biztosak lettünk a szomorú álláspontunkban ,miszerint ellopta valaki....

Viszont ha már én így jártam másnak szeretnék annyival segíteni hogy állítólag minden Samsungban van olyan lehetőség ,hogy ha el is lopják és más sim kártyával bekapcsolják automatikusan küld egy sms-t egy alternatív számra,és letilt...Bár ezt nem tudom hol kell beállítani de a szolgáltatónál kötelességük segíteni bárkinek ebben!!"


Hehe, sovány vigasz. Ezt sosem értettem hogy miért tiltja le mindenki a készüléket fejvesztve ha eltűnt. Attól meglesz? Ha jön egy sms attól mi lesz jobb?

Magyarországon ne várd hogy bárki visszaadja neked.

Képzel magad a szituba: találsz egy telefont...

2011. aug. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Persze .....meg nem lesz de legalább bosszankodik a kedves tolvaj....

Mert ugye bár nem máshol találta meg a telefonomat mint a saját kertemben ;(És onnan tulajdonította el....Ezek után ha csak ekkora is a revans amit vehetek már örülök...

2011. aug. 29. 16:12
 9/9 anonim válasza:
sehogyan szerintem
2022. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!