Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek meg fog szűnni a...

Szerintetek meg fog szűnni a támogatás is (Samsung Galaxy)?

Figyelt kérdés
Most olvastam a hírekben hogy az ájfon be akarja tiltattatni a Samsung Galaxy Család összes tagjának a forgalmazásától kezdve az importján át mindent az EU - ban . Kb 2 hete vettem meg a Galaxy S 2 - met , de félek hogyha nem tudják forgalmazni a telefonokat és a tabletteket akkor nem lesz rájuk támogatás sem , lehet hogy hülyeség az aggodalmam , ti mit gondoltok erről ?!
2011. aug. 20. 15:18
 1/3 A kérdező kommentje:
*Támogatás alatt a szoftverfrissítést , és a szoftver ellátást értem ...
2011. aug. 20. 15:20
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Ráérsz ilyeneken agyalni ha a pletyka valóság szintre emelkedik.

2. Attól még ha vissza is hívják az el nem adott cuccokat, az eladottakat még nem kell eldobni.

3. Ha ezt nem olvasod, gondolom eszedbe se jutott volna hogy neked támogatásra lenne szükséged. Amit jelzem, nem érint a recessziós tervezet: törvény biztosítja a megvásárolt cucc körüli ügyféligények kielégítését. Ha pedig mégis érintené a még csak mendemonda fordulat, akkor a fogyasztóvédelemhez fordulhatsz akik kiharcolják neked a megfelelő jogorvoslatot.

2011. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

az ájfón akarja betiltani? azthittem az Apple



amúgy úgyse lesz belőle semmi, csak olcsóbban akarják a samutól a cuccokat, ennyi.

2011. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!