Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő akkor, ha az...

Mi a teendő akkor, ha az előfizetés keretében vásárolt mobilomat elvesztettem?

Figyelt kérdés
Nem egész 1 éve fizetem és 2 éves hőségszerződésem van rá.
2011. aug. 20. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is elhagytam nemrég.

Be kell menni, letiltják, kérsz egy új sim kártyát az adott számra (pár ezer ft) és veszel neki egy új készüléket.

Természetesen a szerződést NEM bonthatod fel.

Illetve menj be a rendőrségre és jelentsd a telefon IMEI számát, ha szerencséd van, megtalálják.

2011. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagyis még több, mint 1 évig fizetem a telefon részleteit, közben egy teljesen új készüléket is vennem kell :(
2011. aug. 20. 18:31
 3/4 anonim válasza:

Na nekem ugyan így volt.


Felhívod a szolgáltatódat, vagy bemész az üzletbe, ahol vetted, elmondod mi a helyzet, az előfizetést letiltják.


A rendőrségi ügyről meg annyit, hogy mi nem tiltattuk le az egész készüléket, hanem a rendőrségnél bemondtuk az imei számot, aztán "keresték". De nem találták meg.


Szerintem érdemesebb venni egy új telót, aztán a régit meg egy az egybe letiltatni, hogy még haszna se legyen annak abból, aki megtalálja. Dehát ki tudja...

Lehet, hogy valami ismerős megtalálja buszon, ilyenek, és visszajuttatja neked. Vagy a rendőrség megtalálja.

2011. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendőrök még ok, de a szolgáltatók... Sose fogják megtalálni. Enyém be volt kapcsolva mikor ellopták, imei megvolt, tudták a (akkor még) pannonosok, hogy hol van de mivel "nem volt elég erős a pecsét a rendőségi levelen" ezért nem adták ki. Közben persze elmenekült a rabló de ez kit érdekel. Hát szépen meg is lehet illetni őket mindenféle jelzővel.
2011. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!