Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok nekem telefont?

Ajánlanátok nekem telefont?

Figyelt kérdés

30 ezer körül szeretnék venni, legyen rajta bluetooth, jó legyen a kamerája és az se lenne probléma ha lenne rajta wifi. (De az nem létszükséglet)

Samsung S5230 la fleurt szerettem volna venni, de sokan azt mondják hogy hamar elromlik.

Mondjatok nekem jó telókat, légyszi :))))


2011. aug. 21. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Fényképezőgépet keress mert olyan nagyon jó kamerát te nem kapsz ezen a szinten.


Amúgy: Xperia X8, ZTE Blade

2011. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
S5230-am van már 1,5 éve és semmi baja (csak vigyázni kell rá). Nagyon jó kis teló, csak a kamera sz@r, de amúgy nagyon szeretem :)
2011. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg? Azt mondták hogy belassul meg ilyenek. A tiednél nem jelentkezett semmi hiba?
2011. aug. 21. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ja egy a több 1000 elégedetlen gazda közül. De neked fontos a kamera az S5230 meg nem csinál szép képeket.


Nézz más telefont ami androidos pl: Xperia X8 vagy ZTE Blade és ezen az áron vannak (a Blade egy 10.000-el drágább)

2011. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
S2 persze ha nem kártyásan veszed
2011. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!