Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó a samsung s5260as...

Miért nem jó a samsung s5260as (samsung star II) usb?

Figyelt kérdés
vettem külön usb kábelt, de se cd semmi. bejön a varázsló, de azt írja h szoftver nélkül nem lehet telepíteni. valaki valami ötlet? köszi előre is :)
2011. aug. 21. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Tesa a nokiájához vett mikrousb-t, és neki sem működött. Az eladó blokk nélkül visszaadta a pénzt 15 napon beleül x"D

Amúgy nem tudom, bocs ezért az offért, de lehet hogy hibás az usb, mint nálunk volt(mert gondolom az a hiba).


U.I.: nekem is ilyen telóm van, de ezen még nem próbáltam ki. Próbáld meg a Samsung Kies-sel csatlakoztatni.

2011. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
samsung kies? az mi? :'D
2011. aug. 21. 17:48
 3/5 A kérdező kommentje:
olvastam h lehet rátenni a windows media playerrel, de nem ír ki semmilyen eszközt (pedig bedugtam az usb-t...)
2011. aug. 21. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:

kies az egy program. keress utána. asszem ezekkel lehet összekötni a samsungokat a géppel. ha lenne a telefonhoz dvd vagy cd akkor a kies vagy a samsung pc studio lenne rajta.

a windows media playert szerintem felejtsd el :D

2011. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben..
2011. aug. 22. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!