Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade vagy Huawei Ideos X3?

ZTE Blade vagy Huawei Ideos X3?

Figyelt kérdés

Nagyobb kijelző, felbontás és RAM a Blade-ben, viszont ugyanaz a sz*r proci mindkettőben.


Az X3-nak tetszik az egyedi felhasználófelülete, kinézete, olcsóbb is pár ropperrel, és nem mellékesen 2.3-mas Android oprendszerrel van felvértezve.


2011. aug. 21. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nézd meg az x5-öt, a helyedben ebben a kategóriában azt választanám
2011. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor neked kell innentől eldönteni
2011. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! :)

Az kártyafüggetlenül 50 ezer körül van, szolgáltatónál ahogy láttam, még nem árusítják, nekem pedig Vodafone-os készülék kéne 40 ezer alatt.

Egyébként nagyon jó telefonnak tűnik, logikus ajánlat, de sajnos tényleg nincs rá pénzem. :/

2011. aug. 21. 20:45
 4/11 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak is köszönöm! :)

Igen, végül én döntök, azonban a Ti véleményeteket szívesen meghallgatnám.


Nekem jobban tetszik a ZTE Blade, viszont az egyedi kezelőfelülete nagyon feldobja az X3-mast.

2011. aug. 21. 21:19
 5/11 anonim ***** válasza:
ZTE BLADE!! Mint tulajdoson írom, hogy kellemeset csalódtam benne :) Most arra ne adj, hogy kijelző felület...Nekem olyan kijelzőfelületem van hogy besírnál. SPB Mobil Shell 3D rajta plusz egy lock launcher ami a feloldási felületet írja át.Teljesen úgy szabhatod át ahogy te akarod. Semmi köze nekem a gyári felületéhez! Ajánlom nagyon!:)
2011. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is van a családban ZTE Blade, hibátlan cucc.

Viszont annak is kapható már az utódja, ezt is nézd meg:

[link]

2011. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, ZTE Blade a jobb szerintem is, és igen, úgy és akkor szabhatod testre a kezelőfelületet, ahogy és amikor csak akarod. SPB Shell 3D szuper, de vannak itt más cuccok is - nem is akármennyi. Több száz!
2011. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egyértelműen ZTE Blade!
2011. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ZTE Balde!! Nekem is olyan van, tesóm meg Ideos X3-ot tulaja lett a napokban, én tettem rá pár cuccot marketből. és 2* is megszakadt a letöltés. Utóbbiban csak a képernyő fényereje jobb mint a ZTE-ben de az X3 ban nincs pl giroszkóp, nem tudtam használni a gps-t mert nem akar 2 műholdnál többet látni (majd ezt reggel szabadtéren megpróbálom még egyszer) de a ZTE a házban is működik (mondjuk a lépcsőházban már nem de az bent van a panel magjában) És böngészésben annyira nem látszik a különbség egy ZTE-hez hasonló telefon meg a csúcsmodellek köz. (PL a blade a szememben hülyére veri a Blackberry Curve 3G-t azzal is neteztem már). Nekem a blade az 1. okostelefonom de szerintem ha az X3-at vettem volna akkor csalódtam volna az okostelefonokban.
2011. okt. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kiegészítés az előbbihez: Szépen szól ha éppen nem SZAKADOZIK miközben lapozom a számlistát (Winamp for android) ZTE-n sosem szakadt be a zene!
2011. okt. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!