Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade vagy Huawei Ideos X3?

ZTE Blade vagy Huawei Ideos X3?

Figyelt kérdés

Nagyobb kijelző, felbontás és RAM a Blade-ben, viszont ugyanaz a sz*r proci mindkettőben.


Az X3-nak tetszik az egyedi felhasználófelülete, kinézete, olcsóbb is pár ropperrel, és nem mellékesen 2.3-mas Android oprendszerrel van felvértezve.


2011. aug. 21. 20:32
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én sokáig úgy voltam vele, hogyha egyszer veszek egy okostelefont, akkor majd valami normálisat, nem valami ismeretlen márkát akarok.. aztán nemrég ingyen elhozhattam a vodától egy ilyen huawei-t és azt kell, hogy mondjam, nagyon kellemesen csalódtam, igaz nem is vártam tőle sokat. Az ilyen kütyüket mindig többre használom, mint egy átlag felhasználó, ezt is egyből teleraktam amivel csak lehetett, így aztán mindent tud amire szükségem van. Minden program szépen, akadásmentesen fut rajta (pl iGo is, igaz házból tényleg nem látja a műholdakat), a durvább játékokkal vannak gondjai, de nekem a játék az utolsó amire használom.

Ami zavaró: az akksi nálam nagyon keveset bír, még egy napot se nagyon, így amint gépközelben vagyok egyből töltöm, valamint a gyári füles nagyon gagyin szól, de ezt orvosoltam azzal, hogy vettem egy normálisat.

Összességében: nem tudom, hogy adnék-e érte 35-öt, még az is meg lehet.. azt viszont hihetetlennek tartom, hogy ingyen el tudtam hozni, így nagyonnagyon megérte, tetszik.. :)

2011. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!