Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bedöglött az androidos telóm?

Bedöglött az androidos telóm?

Figyelt kérdés

Tmobil move By készülékem van. Zuhanyzás közbe bent volt a fürdőszobában, és miután kész lettem picit vizes volt még a kezem, és úgy nyomkodtam. Nadrágomba töröltem a képernyőt és mire száraz volt teljesen elsötétült a képernyő.

Kiszedtem az aksit, vissza, bekapcsoltam és bejött a tmobil logó + az androidos intro. Utána úgy 30 mp elteltével bejött a rendes menüje is, de amint hozzáértem elsötétült. Gombokra reagál, csak a kijelző nem csinálja amit kéne....


Nem rootolt a telefon, szerintetek ha nem javul meg magától ez garis hiba, vagy a 2 cseppnyi víz miatt nem az?


2011. aug. 22. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A fürdőszobában gondolom van pára. A pára is tönkreteheti a telót mint egyszer nekem az egyik régit. De nem lehet hogy az nem 2 csepp víz volt hanem valami akkora mennyiség hogy bele is folyt?
2011. aug. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A keresztanyukámnak a telefonyjába befolyt a víz és ugyanígy csinált.Am milyen a move?
2011. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem sok rosszat tudok róla elmondani, talán az akksija és a képernyője a két gyenge pontja.

Amúgy megjavult, nem is votl semmi baja, csak valahogy levette a képernyő világosságát úgy h ne lehessen látni semmit :D De kikapam belőle a simet meg a sd kártyát , így visszaállt alapra. Valami hülye progi miatt lehet, nem érdemes minden szart letölteni :/ 1X a hangot vette le 1 program, és telefonálás közbe nem hallottam mit mond a másik. :D

2011. aug. 22. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:

a keresztanyukámnak nem tudták megjavítani ezért ki kellet dobnia...

ez a sorsa a tiednek is!!!

2011. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs most olvastam a kommentedet...Az előző választ felejds el!!!mégegyszer bocsi!
2011. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És miért gyengepontja a képernyője?
2011. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pixeles a képe, emiatt eléggé tudja zavarni a szemet játék vagy videó nézés közbe. Vannak ennél sokkal szebb kijelzős androidos telók, akinek ez számít ne ezt a készüléket vegye...
2011. aug. 23. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!