Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintőképernyős mobilhoz...

Érintőképernyős mobilhoz milyen tokot érdemes venni és hol?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Minim van.

Ezek a szilikon tokok jók? [link]

Vagy inkább valami ilyesmit kéne? [link]

Vagy ruházzak be egy "rendes" bőrtokra? [link]

És ilyen fóliát megéri venni vagy csak pénzkidobás? [link]

És ezek amúgy milyen árban vannak? Megérné neten venni (a pk. miatt) vagy üzletben olcsóbb lenne?


Nektek milyen tokotok van?


Köszi!


2011. aug. 22. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Fólia mindenképpen kell.


Én a szilikontokot venném de ha pofára esik a telefon és betörik a képernyő?

A 2. kéne csak bőrtokba mint nekem.

A 3-ból mi a t-mobileos csávóval elvoltunk mert kb negyed óriág tartott kiszedni olyan rohadt szorosat adott :). Azt mondta ezekből nem szokás kivenni.

2011. aug. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor a fólia nem hülyeség? És mennyire tartós, kb. meddig bírja? Csak azért kérdezem, hogy érdemes-e megvenni a 10-est vagy elég a 3-as csomi?


Elég sokat lenne amúgy a teló a táskámban, tehát közben rájöttem, a szilikon hátlap nem lenne elég, mindenképpen rendes tok kell.


Amúgy hol érdemes venni?

2011. aug. 22. 08:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia én is most vettem 4-kén a telefont,és én kaptam ingyen hozzá egy fekete bőrtokot piros velúr szerű béléssel.Sajnos nem találtam róla képet,amúgy Forcell tok van rá írva a csomagolásra 1490.-lett volna.Oldalról kell bele nyomni a telefont.
2011. aug. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

8:47-es vagyok találtam képet.

[link]

2011. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudtam hogy Nokia tok lesz :).

Fóliából inkább invisible shieldet keress.

2011. aug. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barkóczi Máté:És feltétlen fontos a fólia rá?Mert az elöző telefonom is 2 éves és semmi baja a kijelzőnek egy karc sincs rajta igaz nem érintős.
2011. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mind a kettő nem kell ha pl veszel egy jobb minőségű tokot a fólia nem feltétlenül kell, nekem is így van, a fólia lejött, tokban tartom 9 hónapja és nem karcos még mindig a kijelző..

de ha mindenképp mind a kettőt akarsz akkor egy folia elég sokáig birja sztem a 3mas csomag is bőven elég, tokból meg mindenképp valami keményebb fajtát vegyél ha táskába szeretnéd tartani, mert pl ha olyat veszel mint a 2. és vmi arra ráesik a táskádba könyv vagy valami nehezebb, simán betöri a képernyőt...sztem..

2011. aug. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De legalább véd nem? :D
2011. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!