Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone 553 milyen telefon?

Vodafone 553 milyen telefon?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy megéri-e megvenni a telefont. Meg hogy témát lehet rá rakni vagy,hogy működik? Mindent amit tudtok róla írjátok le légyszíves. Mindent előre is köszönök 17L
2011. aug. 22. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Névtelen, gagyi. Témát nem lehet rá. Ennyi :)
2011. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rossz QWERTY billentyüzete jó.viszont nem androidos nincs rajta csak net és kész.Ocska.Malydnem egy árba van a 858 smarttal és az sokkal jobb(vodafon 858 smart)
2011. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tudom, későn írok.. Nagyon későn. Viszont, hátha valaki most akar olyat.

Nekem volt. Csak tönkre ment, mert egy nagy esőben elázott, mert fetrengtem ugráltam a vízben, az érintője tönkre ment.

De ez lényegtelen.

Tehát. Alapjában véve, árához képest jó. Jól működik, csak nem lehet kapni. Nekem úgy lett, hogy karácsonyra kaptam volna, még anno. Novemberben mentünk utána hogy meglegyen. Januárban kaptam meg, úgy hogy anyukám panaszlevelet írt, hogy mindent csak ígérgettek. Nem okos telefon, sok mindenre nem jó. Lányos telefon meg minden, de nem tud sokat. Kamerája sem jó. Cuki kis rózsaszín telefonocska, csak nem tud semmit. Nem érdemes megvenni. Kb. egy 10 éves kislánynak való. Én is 11 évesen használtam, akkor pont jó volt.

Most vodafone 858 smartom van, ami ugyan jobb, androidos, de lefagy a hidegben most viccen kívül. Nincs sok probléma vele. Jobbra számítottam, de elviselhető:)

Remélem ha neked nem is, kedves kérdező, de ha más is ilyen telefont akar, akkor ne:)

2013. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!