Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A testvérem tízezres számlákat...

A testvérem tízezres számlákat csinál anyukánk mobilján, mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Anyukánk mobilja előfizetéses és arról ugye fel lehet tölteni a dominós mobilokat 3ezer forinttal. A hugom egyfolytában ellopja anyukánk mobilját és kétnaponta feltölti 3ezerrel a saját számát, nem tudunk mit csinálni!!!

Valahogy nem lehet letiltani ezt a szolgáltatást, hogy egyáltalán ne lehessen feltölteni róla dominós mobilt?

Vagy nem lehet beállítani valahogy, hogy egy meghatározott számra ne lehessen sms-t írni? Így akkor nem tudná feltölteni.

Sajnos az nem megy, hogy szólunk neki, hogy ez így nem mehet tovább, mert nem érti meg olyan hülye!! Nem tudja mit jelent a pénzzel bánni!!!


2009. ápr. 16. 12:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%

Hát talán ne hagyjátok, hogy ellopja a telefont. Ha meg kiderül, akkor jól pofán kell vágni!


Esetleg nézzétek meg, mennyit töltött fel a telójára, és abban az értékben foglaljatok le tőle sminkkészletet, ruhát, cipőt vagy bármit. Akkor fel fogja fogni, mit is jelent a pénz.

2009. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van! Kéne neki pár jó nagy pofon! Csak márciusban 15 ezret rakott a mobiljára!!! Jól meg kellene nevelni, dehát sajnos nem én vagyok az anyja! Egyszerűen nem lehet vele bírni! Ráadásul le is tagadja, hogy ő csinálta volna, pedig a számla kijelzi, hogy az ő számára mentek a feltöltések!
2009. ápr. 16. 12:55
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel vigyázni kell. Öcsém volt ilyen, rengeteg adósságot felhalmozott és mivel nem lett igazán következménye, a mai napig tart ez a családon belüli eltulajdonítás, nem is érti a súlyát, hogy más holmiját nem visszük el és ha elvisszük, nem tagadjuk le.
2009. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Hát sajnállak téged is. Nagyon ideges vagyok! És anyám csak úgy hagy neki mindent. Csak annyit mond neki, hogy jajj nem kellene. És persze kajára nincs pénzünk, de arra legyen, hogy ennek a kis kisemmiző gyereknek fizessük a számláit!

Nem tudom esetleg a t-mobil üzletbe tudnak valami tiltást csinálni vagy ne is reménykedjünk?

2009. ápr. 16. 13:14
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem lehet vele mit csinálni?? Hát talán anyukád igazán bevezethetne már valami szankciót, ne kapjon zsebpénzt, stb. És ne hagyja elöl a telóját ha a húgod ilyen megbízhatatlan, legyen a zsebében mindig, éjjel meg a párnája alatt. Amúgy meg le is lehet kódolni a telefont. Mármint ilyen biztonsági kóddal. De ha az én gyerekem csinálná ezt tuti már kapott volna két pofont.
2009. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ez a biztonsági kód jó ötlet, de ezt hogyan kell csinálni? Felhívtam a 1777-et ott nem találtam semmi hasznosat, meg a mobil menüjében sincs ilyen, hogy biztonsági kód:(
2009. ápr. 16. 13:17
 7/30 A kérdező kommentje:
Van a mobilban egy telefonzár, de ezt nem tudom aktiválni, mert nem tudjuk a régi kódot, bár szerintem be se lett állítva még hozzá kód. Mindenesetre nem engedi megváltozatni új kódra.
2009. ápr. 16. 13:20
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Anyudddal beszéld meg, hogy ez így nem mehet tovább... Gondolkodjon már egy kicsit, és álljon a sarkára... Ha az én lányom lenne, biztos azt csinálnám, amit korábban mondtak, hogy elvennék tőle ilyen értékben pár dolgot. Vagy egyszerűen nem adom oda neki a telefonomat!!!! Anyudnak mondd meg, hogy ez így nem állapot...
2009. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira mindegy hogy letíltatjátok ezt a szolgáltatást vagy sem, mert ha nem tudja az ö telefonján keresztül feltölteni, akkor ellpoja majd a pénztárcájából. Ha anyukád ezellen nem akar tenni akkor örökre egy kis lopós lesz. Mikor nagyobb lesz akkor többet fog lopni. Jól nyakon kellene csapnia anyukádnak.
2009. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Én mondom neki még most is, de csak szólt a tesómnak, hogy ezt nem kéne... ennyi. Meg mondta, hogy mostmár nem fogja neki odaadni a mobilját, de ezt már eljátszottuk kismilliószor és végül mindig a tesómnál köt ki a mobil, mert befűzi anyámat, hogy csak 1 db sms-t akar írni, ő meg odaadja neki! Ezt igazából anyukámnak kellene megoldania, de engem idegesít, mert ilyen hülyeségekre megy el a kis pénzünk!
2009. ápr. 16. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!