Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Samsung vagy az...

Szerintetek a Samsung vagy az Alma nyeri azt a bizonyos pert?

Figyelt kérdés
én személy szerint remélem hogy a Samu nyer :)
2011. aug. 23. 10:59
 1/10 A kérdező kommentje:

néhány linket összegyűjtöttem:)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 23. 11:05
 2/10 anonim ***** válasza:
remélem az Apple nyer, de szerintem peren kivül megegyeznek mondjuk olcsobb árakba aztán annyi...
2011. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hajrá Samu!!

Vesszen az apple!!

2011. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
biztos samu nyer
2011. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha az Apple nyer, akkor nem tudom mi lesz, de nagyon csúnya világ. Ne lehessen Galaxy okostelefonokat kapni Európában!? Kb. minden 2. embernek az van (Jó, nekem pont nem, nekem DEFYm van). Jó és viszonylag elérhető áron. (Nem S2re kell gondolni, Galaxy Mini, Spica stb..). Amerikával sikerült megetetnie az Applet a saját termékeivel, de Európát ne. Maradjanak csak a tengerentúlon hatalmon. Itt azért ne.
2011. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Samu *.*
2011. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Betiltani biztos nem sikerül az egész szériát.Max pénzbüntetés,vagy az ACE/S betiltása.Azt nem értem,hogy miért takarítják ki a konkurenst az iPhone 5 megjelenése előtt.Talán nem lesz olyan nagy durranás?
2011. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Épp ezért akarják takarítani, hogy minél többen vegyenek iphone 5-t (vagy 4S-t vagy fene tudja mi lesz a neve)
2011. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínüleg az Apple és így is van rendjén. Elég egyértelmüek a bizonyítékok, hogy kopizott a nyomi Samsung.. Remélem tesznek valamit ellenük. :)
2011. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hiába szurkolok a samunak az apple pártiakat se pontozom le, mert szerintem az ugy nem helyes. Mindenkinek, aki értelems választ ír(t) megy az a zöld tappancs :)
2011. aug. 23. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!