Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini telefonnál...

Samsung Galaxy Mini telefonnál, hogy lehet csengőhangot hozzáadni egy bizonyos telefonszámhoz?

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok a túl a béna de már mindent megpróbáltam még sem sikerült!:( Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném!
2011. szept. 5. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Előhozod a névjegyzéket kiválasztasz egy nevet onnan és akkor előjönnek azok az adatok amit megadtál róla (telefonszám, email cím, munkahely, becenév stb.) nyomsz egy menü gombot (ezt szinte bárhol érdemes használni ahol el akarsz érni valami funkciót) aztán lesz egy olyan, hogy opciók. Na ezt kiválasztod és itt lesz a keresett menüpont.
2011. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dark00 válasza:
Fontos,először át kell importálni a neveket a telefonba,vagy az sd kártyára!Utána elő tudod hozni az opciókat.
2012. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!