Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 70 ezerért milyen okostelefont...

70 ezerért milyen okostelefont vennétek?

Figyelt kérdés
Samsung kizárva,Symbian os kizárva,esteleg valamilyen HTC..
2011. aug. 23. 16:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában egyértelműen a Defy.

Én is ilyen összeget akartam szánni a készülékre, és Ace, Xperia X10, a HTC Desire és a Defy között nézelődtem, végül a Defy-ra esett a választásom, és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Ha jól emlékszem meg lehet oldani rajta valahogy a HD videó felvevést, nekem még nem volt időm kipróbálni. Gyárilag amúgy VGA minőségben vesz fel, de alkalmazásokkal ezen lehet változtatni.

Sok szerencsét a vásárláshoz :)

2011. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

xperia mini pro 60k-ért kapható.

és alapból úgy rögzít.

2011. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A Neo-val jársz a legjobban kérdező.


-1Ghz proci (( A Defy-n 800Mhz ))

-Magyar nyelvű ((Tudom,hogy a Defy-n is meglehet csinálni de így legalább nem kell bajlódni ))

-8.1Mpx HD kamera (( A Defy-n 5Mpx ))

-HDMI csatlakozó (( Defy-n nincs ))

2011. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A Neo csak csupaszon, tartozékok nélkül 72.000, a csomag amit érdemes megvenni az 80.000nél kezdődik. Itt persze nem vettem figyelembe a szolgáltatók hatalmas "kedvezményeit" mellyel kapsz egy semmire se jó mobilnetet is, és fizetheted 2éven keresztül a készülék áának többszörösét... Egyébként a dolgok amiket felsorootál mind megoldhatók a defy-n beleértve a proci teljesítményének növelését is.

Azért android hogy testre szabhasd és egy kis időt rászánva ugyanott vagy előrébb van mint a neoval, és a mai helyzetet nézve a gazdaságban, az ár nem egy utolsó szempont. De persze lehet itt divatolni is.

2011. aug. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nos én kártyafüggetlen készülékre gondoltam....
2011. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért hiszi mindenki azt, hogy csak az órajel számít egy processzorban?Igaz csak 800Mhz a defy-é, de így is erősebb a snapdragonnál.Arról nem is beszélve, hogy fell lehet húzni 1.2Ghz, re 20mp alatt.
2011. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

09:53 Tudom hogy függetlenre gondoltál, de esetleg akkor lehet ebben

az árkategóriában neo-t venni ha a szolgáltató "kedvezményt" választod, mert amúgy 80.000nél kezdődik. Utolsó meg nagyon jól mondja.

2011. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!