Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én utálom a mobilokat?

Csak én utálom a mobilokat?

Figyelt kérdés
Elegem van már abból, hogy boldog-boldogtalan felhív minden kis hülyeség miatt, ha viszont kikapcsolom, akkor leb@sznak. De nem érdekel. Most már kizárólag 8.00-16.00 között kapcsolom be. Ha valaki el akar érni, van otthon is telefonunk. A főnököm pedig ne keressen 16.00 után!
2011. aug. 24. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
én ha már csak meghallom h megcsörren, legyen az bárki, legszívesebben kivágnám az ablakon :/ :D
2011. aug. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel én is így vagyok. Én itthon végzem a vállalkozásom. Mindig megkérdezik az ügyfeleim, hogy mettől meddig jöhetnek, én mondom nekik, hogy 9-17-ig, de azért a telefonom még csörög este is. Vasárnap felhívnak, hogy jöhetnek -e Hétfőn, nem mintha nem érne rá Hétfőn reggel megkérdezni. Ha meg nem veszem fel hétvégén, megjegyzi, hogy kerestelek, de nem vetted fel. Lehet én gondolom rosszul, de nem hiszem, hogy egy vállalkozónak 24 órás ügyeletben kell lennie.
2011. aug. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3 féle ember van:

-van aki szereti a mobilt

-van aki utálja a mobilt

-és van akinek csak egy használati tárgy .

te valszeg a 2-esbe tartozol

2011. aug. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem. A leglehetetlenebb helyzetekben hívnak fel, és sokszor teljesen feleslegesen. Sokakkal már szinte nem is lehet megbeszélni egy találkát, mert "majd felhívlak". Aztán persze akkor hív fel, amikor épp cipekedem. Amikor anyukámhoz megyek látogatóba, rendszeresen a vonat indulása előtt 5 perccel telefonál, hogy "na, fenn vagy már a vonaton?" Persze én épp a vonathoz rohannék, de mivel 8 táskám van, meg kell álljak felvenni a telefont, mert hátha fontos. Aztán ha emiatt nem érem el, akkor még egy hívás keretein belül le is vagyok b@szva.

Mondjuk most már az ismerőseim többsége tudja, hogy ne hívjon, ha nem muszáj. Mindig be van kapcsolva a gépem, ha tud, írjon chaten. Vagy emailt. Ezek sokkal jobbak, hiszen nem kell csapot-papot eldobva, akár a vécén ülve beszélni velük, hanem akkor írok, amikor ráérek.

2011. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát engem soha nem keres senki... :D Legalábbis a priváton csak az asszony szokott hívni. A cégest meg kikapcsolom fél5kor, munkaidő után úgyis max felhúznak mert megoldani otthonról nem tudom a bajaikat.
2011. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is utálom, hogy bármikor leellenőrizhetnek, megakaszthatnak, mintha soha nem lennél egyedül olyasmi, idegesítő. És persze mindig akkor van valami szívás vele, amikor fontos lenne használni.
2011. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nézd a telefon nagyon sok helyzetben segítséget nyújt számodra:

-életveszélyben vagy/vannak

-vígaszra van szügséged

-életed legfontosab döntését kell meghoznod

-és bármely aprócseprő ügy miatt is oda csöröghetsz

valakinek pl "Hozzál egy tejet a boltból ha már arra jársz"


Azt mondom igen kis dolgok de ha ezek nem lennének nagyon hiányoznának

Szóval addig örülj amíg ilyen sokan hívnak mert ha késöbb a kutya se keres fel ilyen ahogy te mondod

" KIS HÜLYESÉGEK " mijat nagyon fog hiányozni mert figyelj ők csak gondolnak rád inkább örülnél a hívásaiknak és nem kell itt felháborodni hogy mit kébzel ez magáról hogy volt képes felhívni ilyenkór xd te se örülnél neki

és mi van akkor ha szülinapod van és valaki csak

16:00 után tud elérni téged leordítod hogy hogy volt képes ilyenkór keresni vagy mi szóval örülj neki

2011. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!