Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade vs Nokia E52, nem...

ZTE Blade vs Nokia E52, nem nagyon tudom megszokni az érintőképernyőt, szerintetek váltsak E52-re vagy szokjam még, hátha?

Figyelt kérdés
Most Bladem van kb 2 hete.
2011. aug. 24. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a bajod az érintőképernyővel? Egyszerübb kezelni mint a gombokkal navigálni. Az okostelefonoknál elöny a nagy képernyő, egy fizikai gombsor a méretét növelné és az 'egykezes' használatot nehezítené.

Vagy az oprendszerrel van bajod? Igaz más az android és a symbian, de én szeretem az android nagyobb lehetőségeit.


Probálj megbarátkozni az érintős androiddal, a symbian már a múlt (vagy ha mégse sikerül, akkor az E52 is egy jó teló).

2011. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
méghogy a fizikai gombsor növeli a mérete, nézd már meg az E52 keskenyebb mint az a kínai selejt, ha komoly személyiségnek tartod magad, akit nem érdekel a játszogatás stb hülyeség, akkor E52, eszméletlenül sokáig bírja 1 töltéssel
2011. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek a játékok nem is azért vettem, de azért nem kínai selejt, mert kategória társait bőven veri. Egyébként kicsit jobban húzok én is a nokia felé, mindig is nokiás voltam.
2011. aug. 24. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!