Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megvegyem vagy...

Szerintetek megvegyem vagy várjak? (lennt)

Figyelt kérdés

Kinéztem a Sony Ericsson Xperia Arc nevü telot, de haverok aztmondják, hogy ősszel ugyis lesznek újabbak és lehet, hogy ugyanazon az áron kapok jobbat. Várjak v megvegyem?

A telórol amugy mi a véleményetek ?


2011. aug. 24. 19:13
 1/6 anonim válasza:
Mindjárt vége a nyárnak... Szerintem várj őszig.
2011. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
arcot ne vegyél sztem. ugyanaz mint az x10 körülbelül...nem sokban különbözik, max egy kis fejlesztés van rajta meg nagyobb a kijelzője. mellesleg szerintem ősszel se lesz sok új, meg akkor is nézhetjük azt, hogy télen is jönnek ki újabbak. olyan telót vegyél, ami elég neked, ne a legjobbat.
2011. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát most 1 darabig telot nem akarok venni ...Valami olyat akarnék ami sokáig jo lenne :D
2011. aug. 24. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha Arc-ot akarsz gondolom az áránál fontosabbnak tartod a minőséget. Én azt mondom várj 3 hetet, most jön ki az iPhone következő kiadása. Megnézed T-Mobile-ba mert ott mindig ki van rakva, ha tetszik megveszed, ha nem marad az Arc kb 10-20%-al olcsóbban:)
2011. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oksa majd meglátom, köszi a válaszokat :)
2011. aug. 24. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell varni, ha folyton csak varsz, mindig fognak kijonni ujabbak, meg ujabbak. Egy ponton meg kell allni es elhatarozni, hogy ezt most megveszem, ha torik, ha szakad. Amugy meg, en inkabb egy S2-t ajanlanek ebben a kategoriaban :)
2011. aug. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!