Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Várjak a Nokia Wp7-es modellje...

Várjak a Nokia Wp7-es modelljeire vagy vegyem meg most az S2-őt?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek a helyemben!

a WP7 van olyan jó mint az Android?


2011. okt. 17. 21:04
 1/4 blex ***** válasza:

az android fanok szerint nem, szerintem igen :P

ez teljesen szubjektív, ebben nem nagyon lehet segíteni. nézegess videókat mindkét rendszerről (próbáld ki őket, ha van lehetőséged) aztán döntsd el magad.


maga a várakozás nagyon sokáig már nem tarthat, novemberben szerintem már kint lesznek a piacon a nokiák. más kérdés, hogy milyen lesz az áruk :P

2011. okt. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én szvsz szerettem a wp7-et, most meg egy n8-am van, és hát egyébként nem tudom, hogy meddig bírja az s2 akkuidővel, de a nokiák nagyrésze még mindig verhetetlen az energiatakarékosságban.
2011. okt. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DivoxO válasza:
Milyen sürgős?Mert néztem videón hogy a windows telefonokon nem lehet hátteret beállítani,és a windows marketje nem működik magyarországon.De tényleg jó,és szerintem android se jobb nála.azt vedd meg,amelyik tetszik.
2011. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 blex ***** válasza:

a lockscreen hátterét lehet cserélgetni, a csempék mögött meg szerintem elég gyökérül nézne ki egy alig kilátszó kép..

magyar marketplace pedig van...

2011. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!