Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile kérdés? Fontos...

T-mobile kérdés? Fontos (rövidblabla)

Figyelt kérdés
Elhagytam még tavasszal a sim kártyát és betelefonáltunk még aznap,hogy ideiglenesen függesszék fel,mert ugye előfizetéses. Azóta nem kaptunk számlát. Nem kellene fizetnem továbbra is? Nem volt fontos annyira csak a telefon miatt lett megkötve a szerződés ezért nem is foglalkoztam vele. Majd egyszer kiküldenek egy nagyobb számlát? A héten már nem tudok bemenni hozzájuk ha felhívom őket ugyis azt mondják,hogy menjek be-.-'
2011. aug. 25. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
most én nem kötözködni akarok,de tényleg nem volt még tavasz óta időd, bemenni hozzájuk ?
2011. aug. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha fel van függezstve, akkor nincs számla, viszont a hűségidő is tolódik kifelé.


Úgy tudom egy idő után magától visszahelyeződik, és a felfüggesztésnek is van egy díja amit hozzácsapnak majd a számlához.



De a legjobb ha bemégy vmikor.

2011. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
betudtam menni ma. azt mondták,hogy 14nap után már nem marad felfüggesztett és nekem ezután kötbért kell fizetnem. csak erről senki nem tájékoztatott,levelet sem kaptam pedig mondták,hogy küldeni fognak. 40-et kellett volna kiperkálnom,de mivel ők is hibásak voltak,mert nem tájékoztattak és levelet sem küldtek(rendszerhibára fogtákxd) megúsztam az egészet. 4ezer valamennyi volt a sim kártya és kész. szerencsére
2011. aug. 25. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!