Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC wildfire S, Motorola Defy...

HTC wildfire S, Motorola Defy vagy Samsung Galaxi Ace-t vegyek?

Figyelt kérdés
Elször Defyt akartam de egy előfizuval is 10-essel drágább mint a HTC meg az Ace.Ráadásul nincs hozz még magyar nyelvű menü sem.Igazából most jelen állás szerint a HTC-t szeretném megvenni de kicsinek érzem nagyon a telefont de tudása ott van meg nagyon megbízható telefon mások szerint is.Ace meg tudásban szinte olyan mint a HTC és még a képernyője is nagy.Akinek van valamelyik a 3 közül irja le a tapasztalatait.
2011. aug. 25. 13:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
defy nem igazán tetszik külsöre meg ugye a frissitések meg hogy jelenleg csak angol menüvel van,de tudom hogy az tulszárnyalja a többit.lehet hogy Ace lesz belöle :)
2011. aug. 27. 19:35
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha nézel egy értelmes leírást, egyértelmű, hogy Defy. A frissítést a motorola oldalán automatikusan meg lehet csinálni (neked csak rá kell dugnod a telót a gépre). Bár a Defy picit drágább is a másik kettőnél.
2011. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
hülyeség egy fos ár-érték arányú telót venni csak amiatt, mert kicsit jobban bejön a külseje...amúgy a defy még a régebbi szofttal is gyorsabb
2011. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én defy+-t fogok venni. Érdemes megvárni októberben legkésőbb megjelenik. Google a barátod.
2011. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem Motorola Defy!
2011. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Defy vagy bár nem írtad, Xperia Mini Pro.
2011. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
.asdfvb. jól látom hogy te defy tulajdonos vagy mert több helyen sztárolod? :)
2011. aug. 31. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!