Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg lemondott Steve Jobs?

Tényleg lemondott Steve Jobs?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 22:11
 1/9 anonim válasza:
Nem lemondott, hanem átadta a vezetését. Mert még Steve Jobs az apple-nál dolgozik, csak lazább feladata van.
2011. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
42%
Rögtön buktak is egy csomót pénzt,mióta híre ment,hogy tönkrement az egészsége és kilépett.
2011. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lépett ki csak helyet cserélt Tim Cookkal aki szintén az Apple-nél dolgozik.
2011. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Panda Péter ***** válasza:
64%

már hónapok óta lógott a levegőben a dolog, jobsi nem érezte jól magát, bár az időzítés nem túl jó (apple vs samu per, ugye).

ugyan gyűlölőm magát a céget, és steve jobs vezetési stílusát is undorítónak találom, azért jobbulás kívánok neki.

2011. aug. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Én csak a cégét utálom. Jobsot nem.
2011. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen de csak csere volt
2011. aug. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:34


Valóban, azóta magasabban állnak a részvények, mint a bejelenetés után. Talán nem a hülye híradós baromságokból kellene értesülést szerezni ezekről hanem utána kéne nézni. Már a bejelentés után is csak egy kisebb esés volt ami gyorsan vissza is emelkedett.


Ez az utálom ezt vagy azt dolgot sosem értettem. Mivel az utálat negatív érzelem és mint olyan rossz nekem. Saját magamnak meg nem akarok ugye rosszat. Legalábbis én nem. :)

2011. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de nem teljesen
2011. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
R.I.P Steve Jobs :(
2011. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!