Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Steve Jobs lemondott a CEO...

Steve Jobs lemondott a CEO postról. Hosszútávon ez pozitivan vagy negativan érintheti a céget?

Figyelt kérdés
Gondolom a reszvenyek most komolyan esni fognak
2011. aug. 25. 01:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem SJ azon munkálkodik, hogy az Apple őnélküle is ugyanolyan sikeres tudjon maradni, mint eddig. Biztosan megvannak már az ő szellemiségével átitatott emberek az Apple-nél, akinek már ki van osztva a szerep, és a halála után átveszik a cég vezetését.


Persze lehet spekulálni, hogy ha SJ meghal, esni fognak a részvények, de az Apple elsősorban minőségi cuccot kínál egy olyan célközönségnek, amely akarja is azt a terméket, amit ők és csakis ők tudnak nekik kínálni. Tehát én nem hiszem, hogy SJ halálával olyan nagy zuhanásnak indulna az Apple. Van egy csomó új tervük, innovációjuk. Nem fogják bezárni a boltot belátható időn belül.

2011. aug. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kb 16%-os esésre számítanak, de 2-3 hónap alatt behozzák, mivel Tim Cook-ot még meg kell hogy ismerjék az emberek illetve a befektetők
2011. aug. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Amikor elolvastam azt hittem majd bef*sok. Nem lesz olyan hatalmas esés szerintem. De az rohadt alma úgyis talpra áll majd akkor is ha hatalmasat esik.
2011. aug. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akárhogyan is nézzük Steve egy IT történeti "félistenség" volt akárcsak Bill Gates vagy Larry Page. Mindneképpen tiszteletet érdemel azért amit felépített főleg ha belegondolunk, hogy Steve bácsi egészen eddig aktív volt dacolva a rákkal.


Mi lesz a sztori vége? Természetesen az Apple éli tovább az életét. Még egy jóideig igazgatótanácsi tag marad Steve, ami arra pont elég, hogy néha kirakatemberként a cég elővehesse mutogatni, az pedig éppen elég a vásárlók "megnyugtatására".

2011. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

De rengeteget volt egy ideig ilyen egészségügyi szünteteken a rák miatt, meg lehetett rajta látni ahogy soványodik. Még februárban azt is mondták hogy már csak 6 hetet fog élni de még most is él.


Bill Gatesről nekem a kékhalál jutott eszembe először :).

2011. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
eddig 5% volt a csökkenés
2011. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

lol Bill Gates kékhalálba fog halni :D


2009 elejen Jobs már vett ki szabadságot, nem vagyok benne biztos hogy jól láttam de akkor 200 környékéről 100$-ig estek a részvények.


Akkor is Tim Cook volt a CEO, igy nem új neki, Jobs pedig ha jol olvastam alacsonyabb pozícióban marad, cserél Cook-al. (keynote is az ő területe marad igy ha más szájából ugyan, de hallani fogjuk még az "ömézing"-et :) ) valahol azt olvastam, hogy az Apple felvolt erre keszülve és volt tervük erre az esetre.

2011. aug. 25. 09:46
 8/10 anonim ***** válasza:
A részvények estek egy kicsit aztán vissza is mentek oda ahol voltak.
2011. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez meglepett, igaz Tim Cook kezébe van a cég már év eleje ota, de hivatalosan csak most lett CEO. Utána néztem a munkásságának, engem meggyozott
2011. aug. 26. 10:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi lepett meg?

Ma már magasabban vannak a részvények, mint a bejelentés után.

2011. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!